تصویر سنگ تراورتن آبگرم

سنگ تراورتن آبگرم

سنگ تراورتن آبگرم به تازگی در معماری و ساختمان سازی برای سنگ نمای ساختمان استفاده می شود. این محصول به عنوان سنگ دیوار های داخلی و خارجی نیز کاربرد دارد.

کد کالا: 4761
تماس بگیرید
اشتراک گذاری

سنگ تراورتن آبگرم  به تازگی در معماری و ساختمان سازی برای سنگ نما  ساختمان استفاده می شود. این محصول به عنوان سنگ دیوار های داخلی و خارجی نیز کاربرد دارد. این سنگ زیبا به دلیل مقاومت بالا و همچنین طرح یکنواختش از جمله تراورتن هایی است که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

این سنگ کرم رنگ است و ساب براق آن درخشش خاصی به محیط زندگی شما می دهد. این محصول با ضخامت 20 میلی متر در ابعاد 40 طولی و همچنین سایزهای درخواستی و سفارشی شما موجود است و طرح یکنواخت آن از نگرانی شما در خصوص چند رنگ شدن دیوار می کاهد. در عکس های زیر برخی نماهای کار شده با این سنگ را مشاهده مینمایید.

 

معدن تراورتن آبگرم

معدن این سنگ در محلات واقع شده است و معروف ترین سینه کار آن معدن سالاری است. کوپ های تراورتن آبگرم قیمت نسبتا مناسبی دارند و به علت اینکه بیشتر در خود محلات و اصفهان بریده می شوند نیاز به پرداخت کرایه بالا ندارند.

مقایسه تراورتن آبگرم با دیگر تراورتن ها

درجات پایین تراورتن آبگرم بصورت سنگ طولی در قسمتهایی از ساختمان که در معرض دید نیست و یا جدول سنگی به کار می رود . سنگ تراورتن حاجی آباد و تراورتن عباس آباد  و تراورتن دره بخاری نسبت به تراورتن آبگرم از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و همچنین قیمت بالاتری نیز دارند.

همان طور که از اسم سنگ تراورتن آبگرم مشخص است ، این محصول در دسته ی سنگ های تراورتن قرار می گیرد.

مزایای سنگ تراورتن :

  •  سنگ تراورتن در دسترس و قیمت آن با توجه به داخلی بودن منابع آن در کشور مناسب  است.
  • سطح خارجی این سنگ به دلیل پوشانده شدن خلل و سوراخ های سطح با رزین، در برابر سرماهای شدید به شدت مقاوم بوده و ایجاد ترک، خرد شدگی و ریزش نخواهد کرد.
  • این سنگ به دلیل نگاه داشتن سرما و خنکی در لایه سطحی خود، انتخابی بی نظیر به منظور پوشاندن فضای داخلی استخرهای بزرگ و کوچک و مکان های نسبتا گرم است.
  • تخلخل و حفره های فراوان در سطح این سنگ، موجب گردیده استفاده از آن به عنوان پوشاننده کف فضاهای خارجی بسیار مناسب باشد و احتمال لیز بودن و سرخوردگی را کاهش دهد.
  • در برابر ساییدگی، رنگ رفتگی، پریدگی و شکستگی بسیار مقاوم است و استحکام خوبی دارد.
  • ظاهر بسیار زیبایی دارد و نمای شیک و لوکسی به ساختمان می دهد.
  • وزن آن نسبت به سنگ های دیگر کمتر است و باعث کاهش وزن بنا خواهد شد.

سایر

رنگ کرم
ابعاد ۴۰ طولی
نوع ساب براق
ضخامت ۲۰ میلیمتر
کاربرد دیوار, نما
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند