تصویر سنگ تراورتن دره بخاری سوپر

سنگ تراورتن دره بخاری سوپر

ین نوع از سنگ تراورتن بیشتر کاربرد در نما و دیوارهای ساختمان های لوکس و شیک دارند. در درجه بعد میتوان گفت برای دیوار راه پله ها، پارکینگ ها، سنگ دیوار لابی و … استفاده می شوند. از ویژگی های این نوع سنگ ها می توان به زیبایی آنها اشاره نمود. این نوع سنگ ها دارای رنگ کرم روشن و شکلاتی می باشند.

کد کالا: 4753
تماس بگیرید
اشتراک گذاری

سنگ تراورتن دره بخاری سوپر رنگ سفید و یا کرم روشن و شکلاتی دارد که موج و پیج های زیبایی دارند. بیشترین کاربرد این نوع از سنگ تراورتن در نما و دیوارهای داخلی ساختمان های لوکس است. همچنین در درجه بعد می توان گفت برای دیوار راه پله ها، پارکینگ ها، سنگ دیوار لابی و … استفاده می شوند. از ویژگی های این نوع سنگ ها می توان به زیبایی آنها اشاره نمود.

از آنجایی که تراورتن دره بخاری سوپر قیمت بالایی دارد، بیشتر آن را در ساختمان های لوکس و گران قیمت مشاهده می کنیم. به طور کلی این دسته از سنگ ها دارای ویژگی هایی از قبیل مقاومت سایشی زیاد، تراکم بالا سنگ از ساب پذیری بسیار خوب آن، شفافیت بالا و … اشاره نمود.

شکوه و زیبایی در ساختمانهایی که ازسنگ تراورتن دره بخاری سوپر ممتاز استفاده کرده اند به وضوح دیده می شود. این سنگ اکثرا در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شود. دره بخاری یکی از انواع سنگ های تراورتن نسبتا گران قیمت می باشد که البته درجات یک و دو آن قیمت پایین تری دارد.

 

مزایای سنگ تراورتن دره بخاری سوپر:

  • این سنگ تولید داخلی و از نوع صادراتی بوده و تهیه آن، هزینه زیادی بر مصرف کننده و خریدار تحمیل نمی نماید.
  • سطح خارجی این سنگ به واسطه فراوری های انجام شده بر روی آن در برابر سرماهای شدید به شدت مقاوم بوده و ایجاد ترک، خرد شدگی و ریزش نخواهد کرد.
  • تخلخل و حفره های فراوان در سطح این سنگ، استفاده از آن را به عنوان پوشاننده کف و راهروها بسیار مناسب بوده و احتمال لیز بودن و سرخوردگی را نزدیک به صفر می رساند.
  • در برابر ساییدگی، رنگ رفتگی، پریدگی و شکستگی بسیار مقاوم است و استحکام خیلی زیادی دارد.
  • با رنگ روشن و تقریبا سفید خود ظاهر بسیار زیبایی دارد و نمای شیک و لوکسی به ساختمان می دهد.

نقاط قوت

✔️یکنواخت

✔️جلاپذیری بالا

✔️جذب آب کم

✔️رنگ روشن

 

نقاط ضعف

❌قیمت نسبتا بالا

  

سایر

ابعاد ۴۰ طولی, ابعاد دلخواه
نوع ساب خیلی براق
ضخامت ۲۰ میلیمتر
کاربرد دیوار, نما
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند