تصویر سنگ تراورتن عباس آباد موج دار

سنگ تراورتن عباس آباد موج دار

سنگ تراورتن عباس آباد موج دار یکی دیگر از انواع سورت های معدن عباس آباد می باشد. این سنگ تراورتن از پرکاربردترین و محبوب ترین سنگ در نمای ساختمانهای شهری است که در درجات مختلف عرضه می شود.

کد کالا: 4775
تماس بگیرید
اشتراک گذاری

مدل سفید و کرم روشن موج دار سنگ تراورتن عباس آباد ، جزو سنگ های لوکس در ایران می باشد که بیشتر در قسمت های ورودی ساختمان ها و نیز داخل ساختمان ها به کار می رود. معادن این سنگ در محلات واقع شده است. این نوع سنگ که دارای نقش و نگار زیبایی در بافت خود می باشد، در طرح های مختلفی ارائه می شود. 

ویژگی های سنگ تراورتن عباس آباد موج دار

  • رنگ و طرح متمایز آن از محبوبترین انتخاب ها برای نمای ساختمان و همچنین دیوار های داخلی بنا های شیک است.
  • سطح براق و شفاف بر زیبایی آن افزوده است.
  • این نوع سنگ به دلیل فراوری های صورت گرفته بر روی سطح، برای شرایط آب و هوایی مرطوب و پرباران نیز مناسب است.
  • دارای طول و عرض های مختلفی است و به صورت سفارشی برش خواهد خورد.
  • دوام وطول عمر بالا
  • عدم استفاده از کوره برای فراوری

شما می توانید با به کاربردن سنگ تراورتن در نمای ساختمانی خود، زیبایی کار خود را افزایش دهید. یکی از دلایل و نکات منفی که می توان در مورد این سنگ گفت، متراژ پایین آن است. به همین دلیل می توان قیمت این نوع سنگ ها را پایین تر دانست. از جمله طرح هایی که در این نوع محصول شرکت سنگ وزین می توان یافت، موج هایی به شکل پیچ در پیچ است که به صورت یکنواخت در کل سطح آن می توان آن را مشاهده نمود. از ویژگی هایی که موجب زیبایی این نوع سنگ می شود، می توان به هاله های کرم کمرنگی اشاره نمود که با این طرح ها و موج ها ترکیب شده اند. 

در فرآوری این نوع سنگ ها می توان از ماستیک رنگ زمینه اصلی که برای پر کردن منافذ سطح رویی سنگ است، استفاده نمود. این نوع سنگ با دستگاه های تایل یا اسلب برش داده می شوند و نوع مواد پرکننده پشت سنگ، ساده می باشد.

این سنگ از معادن تراورتن عباس آباد واقع در نیم ور محلات در استان مرکزی، از سینه کار (یک بخشی از معدن) قاسمی فر استخراج شده و پس از برش و فراوری در اختیار شما قرار گرفته است. شما

 

نقاط قوت

✔️کیفیت بالا و مقاوم در برابر شرایط مختلف

✔️رنگ روشن و ثبات رنگ

✔️موجهای طبیعی زیبا

✔️جلای بالا

نقاط ضعف

❌قیمت بالا

سایر

رنگ سفید, کرم
ابعاد ۴۰ طولی
نوع ساب براق
ضخامت ۲۰ میلیمتر
کاربرد دیوار, نما
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند