تصویر سنگ مرمریت هرسین کف

سنگ مرمریت هرسین کف

سنگ مرمریت هرسین کف یکی از باکیفیت‌ترین سنگ‌های کف موجود در بازار است. این سنگ در مجموعه سنگ کیا استون در عرض 40 و طول‌ آزاد به فروش می‌رسد. این نوع سنگ مرمریت هرسین در سورت ممتاز قرار گرفته و به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین انواع مرمریت هرسین در بازار شناخته می‌شود. سنگ مرمریت هرسین 40 طولی معمولاً برای استفاده در نما و دیوار خریداری می‌شود. اما برای سنگ کف معمولاً از سنگ مرمریت هرسین با ابعاد 40*40 استفاده می‌شود.

کد کالا: 4635
تماس بگیرید
اشتراک گذاری

ویژگی های سنگ مرمریت هرسین کف:

این نوع مرمریت در رنگ‌های روشن نظیر کرم، کرم روشن، بژ، خاکستری و … در بازار یافت می‌شود. این سنگ خصوصیات مثبت فراوانی دارد که در زیر به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • ساب پذیری بالا یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این سنگ است. این ویژگی باعث براقیت بالای این سنگ شده و این مسئله بر زیبایی آن می‌افزاید. در فرآوری این سنگ از دستگاه‌های استاندارد و پیشرفته ساب استفاده شده و سطحی بسیار صیقلی دارند.
  • سنگ مرمریت هرسین کف ممتاز طرحی یکدست و زیبا دارد. هر چه این یکنواختی بیشتر باشد سنگ قیمت بالاتری خواهد داشت.
  • این سنگ در ابعاد 40*40 برش داده شده و فرآوری می‌شود. گفتنی‌ست هر چه ابعاد این سنگ بزرگ‌تر باشد فرآوری آن هزینه‌ی بیشتری داشته و قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

البته این سنگ در 4 سایز دیگر و در ابعاد 40*20، 40*25، 40*30، 40*35 نیز فرآوری شده و به فروش می‌رسد.

  • مقاومت فشاری این سنگ نسبت به بسیاری از سنگ‌ها بیشتر بوده و به همین دلیل می‌توان آن را یکی از سنگ‌های کف با کیفیت دانست.

 

کاربردهای سنگ مرمریت هرسین:

مرمریت هرسین به خودی خود کاربردهای متنوع بسیاری دارد. این سنگ را می‌توان برای نمای داخلی ساختمان و دیوارهای داخلی استفاده کرد. اما یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین کاربردهای این سنگ، نصب آن به عنوان سنگ کف است.

سنگ مرمریت هرسین کف در عرض 40 و طول‌های مختلفی فرآوری می‌شود. اما همان‌طور که گفته شد محبوب‌ترین اندازه‌ی این سنگ برای کف ساختمان، ابعاد مربعی و 40*40 است.

سنگ مرمریت هرسین را می‌توان به عنوان کفپوش در ساختمان‌های مختلف مسکونی، تجاری و آموزشی استفاده کرد. استفاده از این سنگ به ویژه در ساختمان‌ها و بناهای لوکس رواج دارد. چرا که براق بودن زیاد آن و فرآوری با کیفیتی که دارد باعث زیبایی زیاد و تناسب آن با چنین فضاهایی می‌شود.


آنالیز سنگ مرمریت هرسین با توجه به استاندارد سنگ‌های ساختمانی:

تخلخل وزن مخصوص مقاومت سایشی مقاومت فشاری جذب آب میزان مطلوب
Petty 2.5 2.5 500 0.3 MIN
2.5 2.8 6 1500 1.5 MAX
2.5 2.70 3 1140 0.95 مرمریت هرسین کف

 

نقاط قوت

✔️ مقاومت فشاری و سایشی بالا

✔️ درخشندگی بالا

✔️ تخلخل کم

✔️ چسبندگی خوب

 
 
 

سایر

ابعاد 40 × 40 × 2 cm
سایر ابعاد موجود 40در40، 35در40، 30در40، 25در40، 20در40
ترکیب رنگی کرم خاکستری
ترکیب رنگی کرم با رگه‌های محو مشکی و خاکستری
نوع ساب براق
کاربرد پله، دیوار، کف
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند