تصویر سنگ مرمریت پارادایس 40×35

سنگ مرمریت پارادایس 40×35

یکی دیگر از سنگ‌های پرفروش ایرانی که کاربرد زیادی در ساختمان سازی و طراحی فضاهای داخلی ساختمان دارد، سنگ مرمریت پارادایس 40×35 می‌باشد. سنگ مرمریت یکی از مستحکم‌ترین سنگ‌ها می‌باشد که در بیشتر فضاهای ساختمانی از آن استفاده می‌شود. سنگ مرمریت پارادایس با داشتن رنگ کرم روشن تا متوسط، تقریبا هم سنگ نمونه‌هایی مانند سنگ مرمریت خم کرم و مرمریت آرک بسطام می‌باشد. البته این سنگ با داشتن قیمت پایین‌تر محبوبیت بیشتری نسبت به دو نوع سنگ ذکر شده دارد.

کد کالا: 4658
تماس بگیرید
اشتراک گذاری

کاربرد سنگ مرمریت پارادایس 40×35:

  • مقاومت زیادی در مقابل سایش، از آن به عنوان سنگ سنگفرش و پوشاننده دیوارهای داخلی استفاده می‌شود. علاوه بر این، این سنگ می‌تواند در راه پله و پله نیز استفاده شود. چرا که مقاومت زیادی دارد و به راحتی از بین نمی‌رود.
  • مهم‌ترین خصوصیت سنگ مرمریت پارادایس این است که رگه‌ها و خطوط فسیلی موجود در آن بسیار کم رنگ هستند و رنگ این سنگ نسبتا یکنواخت می باشد. همین ویژگی موجب می شود که از آن در فضاهای وسیع مانند هتل‌ها و مراکز تجاری عظیم استفاده کنند.
  • نکته ای که باید به آن توجه شود این است که رنگ روشن این سنگ برای کف پارکینگ مناسب نیست. چرا که با عبور لاستیک، رد آن روی سنگ کف باقی می‌ماند، اما برای دیوارهای پارکینگ و لابی کاملا مناسب است و توصیه می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت سنگ

  • بد نیست بدانید رنگ این سنگ تعیین کننده قیمت سنگ مرمریت پارادایس آن است. هر چه سنگ رنگی روشن‌تر و طرحی یکنواخت‌تر داشته باشد، ارزش آن افزایش می‌یابد.
  • علاوه بر این، ابعاد سنگ مرمریت پارادایس نیز روی قیمت آن موثر است. هرچه اسلب‌های برش خورده این سنگ بزرگتر و دقیق‌تر باشد، قیمت آن افزایش بیشتری می‌یابد. این سنگ به دو صورت اسلب و تایل برش خورده و به فروش می‌رسد.
  • همان طور که می‌دانید معدن سنگ مرمریت پارادایس نیز مانند بسیاری از سنگ‌های پرفروش ایرانی در منطقه سمیرم شهر اصفهان قرار دارد. البته معادن این شهر در شهرکرد نیز دیده می‌شود.

ویژگی های مرمریت پارادایس 40×35

این سنگ به علت داشتن ویژگی ساب پذیری فوق العاده، طرفداران زیادی دارد. این ویژگی موجب می‌شود تا سطح سنگ به راحتی ساییده شود و شفافیت آن چشم هر بیننده ای را به خود جذب کند. زیرا تراکم آن بسیار بالاست و تعداد مولکول‌های آن در یک نقطه بسیار زیاد است.

یکی دیگر از محاسن این سنگ، جذب پایین رطوبت است که عمر سنگ را افزایش می‌دهد و میزان خوردگی و آسیب آن را بسیار کاهش می دهد.

 
نقاط قوت

✔️ استحکام بالا

✔️ کارایی

✔️ قیمت مناسب

نقاط ضعف

❌ کاربردی نبودن در پارکینگ

سایر

ابعاد 40 × 40 × 2 cm
رنگ کرم
ترکیب رنگی کرم با رگه‌های سفید
نوع ساب نیمه براق
کاربرد کف داخلی
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند