تصویر سنگ چینی ازنا سوپر

سنگ چینی ازنا سوپر

سنگ چینی ازنا سوپر که به نام چینی ارباب نیز شناخته میشود به دلیل سطحی یکدست، کمترین میزان رگه و موج پیچ در بین سنگ های چینی جز با کیفیت ترین و گران ترین این نوع سنگ ها شناخته میشود. سنگ چینی از دیرباز زینت بخش خانه های ما بوده است. به علت نبود فناوری های استخراج و برش پیشرفته در قدیم، این سنگها نیز مانند سایر سنگ ها در سایزهای کوچک ارائه میشد. اما هم اکنون سایزهای اسلب و طولی این محصول، نمایی دیگر از زیبایی ها و ظرفیت های سنگ های چینی به نمایش گذاشته است. کاربرد این سنگ میتواند در فضای داخلی ساختمان به عنوان پوشش دیوار و کف و پله باشد. از دیگر کاربرد های این سنگ می توان به استفاده آن به عنوان رویه کابینت اشاره کرد.

کد کالا: 4790
۵,۳۰۰,۰۰۰ ریال
اشتراک گذاری

گرچه کسانی که به طور تخصصی بر روی سنگ های چینی فعالیت میکنند اصرار دارند که این سنگ های میتواند در فضای خارجی نیز (مانند سنگ نمای ساختمان) بکار گرفته شود و در آینده جای تراورتن را خواهد گرفت. اما همچنان مشکل این سنگ عدم چسبندگی مناسب و همچنین هوازدگی و فرسایش در شرایط آب و هوایی سرد و گرم است و به همین دلیل از این سنگ و به طور کلی مرمریت ها غالبا در فضای داخلی استفاده میگردد.

ویژگی های سنگ چینی سوپر ازنا

  • سنگ چینی ازنا به دلیل رگه های مورب و طولی گزینه خوبی برای اجرا به صورت اسلب های بوک مچ(شیوه همگونی کتابی بنحوی که رگه های دو قطعه سنگ بزرگ متقارن یکدیگر باشند) و فورمچ(۴ قطعه اسلب متشکل از دو بوک مچ بر روی هم بنحوی که رگه ها در اضلاع مشترک متقارن باشد) هستند.
  • این سنگ و طور کلی سنگهای کریستالی چینی به دلیل ساب پذیری بالا و خاصیت براق بودن بالای سطحی، جلوه بسیار زیبایی به محیط و دکوراسیون میدهد.
  •   از این سنگ میتوان در موارد کف و دیوار لابی – راهرو – پلکان و … در هتل ها و مجتمع های تجاری و مسکونی در ابعاد اسلب استفاده کرد.
  • قیمت این سنگ ها بر اساس میزان رگه های روشن تر سنگ و همچنین ضخامت و ابعاد و در پایان فراوری محاسبه میگردد. در کل این سنگ نسبت به ویژگی های منحصر بفرد خویش قیمتی بسیار مناسب دارد که به همین دلیل از محبوبیت بالایی برخوردار است.
  • معدن سنگ چینی  ازنا در شهر ازنا از توابع استان لرستان در نزدیکی شهرستان درود قرار دارد.

 

 

نقاط قوت

✔️مناسب برای اسلب ها بوک مچ و فورمچ

✔️یکنواخت با رگه های طبیعی زیبا

✔️ساب پذیری بالا و سطحی براق

✔️جذب آب پایین

✔️رنگ روشن

نقاط ضعف

❌قیمت بالا

سایر

ابعاد ۴۰ در ۴۰, ۴۰ طولی, ۸۰ در ۸۰, ابعاد دلخواه, اسلب
رنگ سفید
نوع ساب براق
کاربرد پله, دیوار, کف
نوع سنگ مرمریت
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند