تصویر سنگ مرمریت پرشین سیلک امپرادور

سنگ مرمریت پرشین سیلک امپرادور

مرمریت پرشین سیلک امپرادور یکی از مرمریت های استخراج شده از معادن داخل کشور با رنگ و طرحی متمایز و زیبا است که دارای بافت و طرح منحصر بفرد خود است. این سنگ متشکل از رگه هایی به همراه بازی رنگ زیبا به رنگ خاکستری یا طوسی مایل به فیلی است. مرمریت پرشین سیلک امپرادور به دلیل برخورداری از رنگ خاص، بیشتر با سایزهای بزرگ (اسلب) برش و فراوری میشود. این سنگ همچنان با نام سنگ امپرادور نیز شناخته میشود.

کد کالا: 4792
تماس بگیرید
اشتراک گذاری

قمیت و ویژگی های مرمریت پرشین سیلک امپرادور

کاربرد این سنگ میتواند در موارد پوشش کف و دیوار فضاهای داخلی در قسمت لابی – راهرو – پلکان در خانه ها، مجتمع های تجاری و اداری، هتل ها، رستوران ها، تالارهای پذیرایی و … باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ امپرادور یا  پرشین سیلک در درجه اول روشن بودن و میزان بازی رنگ آن و ابعاد درخواستی است. در درجه بعد نحوه فراوری و متراژ درخواستی در قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

نکات دیگری که برای استفاده از این سنگ باید بدانید:

  • سنگ های مرمریت غالبا در برابر خط و خش های سطحی مقاومت بالایی ندارند. به همین جهت از قرار دادن و کشیدن اجسام سخت بر روی آن ها باید خودداری شود.
  • برای نظافت از مواد شوینده اسیدی استفاده نگردد.
  • در صورت استفاده از سنگ امپرادور یا پرشین سیلک در کف پس از گذشت زمان شاهد کمتر شدن میزان شفافیت سنگ خواهیم بود. در این زمان با استفاده از دستگاه ساب زن، سنگ مانند روز اول خواهد شد.

 

نقاط قوت

✔️ظاهر زیبا و شیک

✔️مقاومت سایشی بالا

✔️ساب پذیری بالا

✔️جذب آب پایین

سایر

ابعاد ۴۰ طولی, ابعاد دلخواه, اسلب
رنگ خاکستری, طوسی
نوع ساب براق
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند