تصویر سنگ مرمریت کریستال لایبید طرح دار

سنگ مرمریت کریستال لایبید طرح دار

مرمریت کریستال لایبید طرح دار سنگی است که بیشتر آن را با عنوان سنگ چینی می شناسند. دلیل این نامگذاری وجود بلوری کریستالی و شفاف در سنگ می باشد و این بدان معنی نیست که سنگ کریستال لایبید از کشور چین وارد می شود. شاید عنوان این سنگ، شکننده بودن و حساس بودن آن را نشان دهد اما در حقیقت اینطور نیست و سنگ کریستال لایبید استحکام و مقاومت بالایی دارد. این سنگ قدمت بسیار طولانی دارد به طوری که جزو قدیمی ترین سنگ های تزئینی به شمار می رود.

کد کالا: 4826
تماس بگیرید
اشتراک گذاری

سنگ کریستال لایبید از طرح ها و رنگ های بسیار متنوع و گوناگونی برخوردار است که دلیل اصلی آن وجود معادن متعدد این سنگ در روستای لایبید استان اصفهان می باشد که مراحل ساخت و بلور کانی های تشکیل آن سبب به وجود آمدن طرح های بسیار متنوعی برای این سنگ می شود.

سنگ چینی لایبید را می توان در نوع بدون طرح و ساده به صورت اسلب درطرح های بوک مچ و فورمچ فراوری کرد و در دیوار های خانه، لابی، هتل ها، تالار ها، رستوران ها و همچنین مراکز تجاری و مغازه های لوکس به کار برد.

مقاومت سنگ مرمریت کریستال لایبید طرح دار

جالب است بدانید که حداکثر مقاومت فشاری قابل تحمل برای سنگ مرمریت، هزار و چهارصد پاسکال می باشد که این سنگ هزار و دویست پاسکال مقاومت فشاری دارد. این موضوع نشان می دهد که سنگ کریستال لایبید طرح دار یک گزینه بسیار مناسب و مقاوم برای کف فرش های محیط های داخلی و خارجی می باشد.

امکان تولید این سنگ در ساب های گوناگون در صنایع سنگ وزین وجود دارد و با دست و همچنین دستگاه های فشار هوا که سند بلاست نام دارند، می توان آنها را چکشی و یا تیشه ای نمود.

نقاط قوت

✔️اصطکاک بالا به عنوان کفپوش

✔️جذب آب ناچیز

✔️قیمت مناسب

✔️مقاومت فشاری بالا

نقاط ضعف

❌رنگ نسبتا نا محبوب

سایر

ابعاد ۴۰ در ۴۰
رنگ خاکستری
نوع ساب ساده
ضخامت ۲۰ میلیمتر
کاربرد کف
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند